Kariyer
Anasayfa   /  Kariyer

Consulta; 1889'dan bu yana edindiği tecrübe ve bilgi birikimini alanlarında uzmanlaşmış profesyonel kadrosuyla bütünleştirerek dürüst ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden sektöründe saygın ve öncü kurum olmanın sorumluluğu ve bilinciyle hizmet vermektedir.

Consulta’nın ortakları, danışmanları ve çalışanları birlikte profesyonel bir takım oluştururlar ve Consulta’nın kültürel değerlerini çalışmalarına yansıtırlar. Müşterilerinin faaliyetlerine ve ihtiyaçlarına odaklanırken, kanunlardaki en son gelişmeleri,  sektörel ve global trendleri düzenli olarak takip ederler.

Sürekli gelişim, hayat boyu öğrenme, yenilikçilik, verimlilik, iş ahlakı ve üretkenlik sahip olduğumuz ve daimi olarak gelişim yolunda bizimle olmasına önem verdiğimiz değerlerimizin başında yer almaktadır.

Consulta çatısı altında, büyük bir aile olarak, her bir çalışanımızın eşsizliğine ayrı ayrı değer vermekte, birbirimizin farklılıklarından güç alarak büyüyen bir uyumla yolumuza devam etmekteyiz.
Sahip olduğumuz mesleki bilgi birikimimiz ve kişisel özelliklerimizle, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda başarılı olmamızın altında, bu değerlerin elzem olduğuna olan inancımız yatmaktadır.