Yönetim Kadromuz


Consulta Grup Şirketleri, hizmet alanlarına göre kurumsal yapılanmasını oluşturmuş beş şirketten oluşmaktadır.

Consulta; 1979 yılından bu yana, kurumların stratejik çözüm ortağı olarak, Bağımsız Denetim, Vergi Denetimi, Mali Müşavirlik, Yönetim ve Teknoloji Danışmanlığı, Kurumsal Finans Danışmanlığı, Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku, Araştırma ve Eğitim  alanlarında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile birlikte Consulta merkez binasında hizmet sunmaktadır.


54 ülkede 68’den fazla firma ile örgütlenmiş, 2014 yılında dünya çapında top 30 Denetim ve Vergi İletişim Ağı arasında konumlanmış, uluslararası bağımsız denetim ve vergi danışmanlığı hizmeti sunan en etkin profesyonel ağlardan biri olarak kabul edilmekte olan, INAA Group’un (International Network of Accounts and Auditors) Türkiye’deki tek temsilcisi ve Ortadoğu sorumlusudur. Sahip olduğu bu yetkinlik ve aldığı sorumlulukla, ulusal ve uluslararası sunduğu hizmetlerin Consulta ve INAA kalite standartlarına uygun, sürekli ve tutarlı olarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Consulta, dünyanın tüm ülkelerinden benzer iş deneyimlerini paylaşabilme, uluslar arası kaynaklara erişebilme ve hizmet verebilme imkanı ile her sektörde güncel ihtiyaçlara çözüm olabilmektedir.

Consulta aynı zamanda global bir düşünce kuruluşu ve yönetim danışmanlığı firması olan, Dünya’da 20’ye yakın ülkede var olan The European House Ambrosetti’nin Türkiye’deki tek temsilcisidir. Ambrosetti 2014’de Dünya çapındaki en başarılı Think Tankler arasında, Avrupa’da dördüncü, dünya sıralamasında on altıncı olarak konumlanmıştır. Ambrosetti, üst düzey yöneticilere eğitim vermenin yanı sıra devlet başkanları, nobel sahipleri, dünyaca ünlü iş adamları için düzenlediği, Intelligence on the World, Europe and Italy, CEO Club gibi seminer ve konferanslarla tanınmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız


software ag
board
INNA
ambrosettı
Bilge Adam
Ui Path
Centric Software
Alteryx
Qlik

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Consulta olarak sunduğumuz hizmetlere göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.