Consulta HakkındaCONSULTA, bağımsız denetim, muhasebe ve mali danışmanlık hizmetleri, vergi ve mali hukuk danışmanlığı, yönetim ve teknoloji danışmanlığı,  sosyal güvenlik ve iş hukuku danışmanlığı, kurumsal finansman danışmanlığı, gümrük mevzuatı danışmanlığı, teşvik danışmanlığı,, uluslararası raporlama, ar-ge danışmanlığı ve eğitim & araştırma gibi bir çok konuda hizmet veren ulusal ve uluslararası alanda örgütlenmiş mesleki şirketler topluluğudur.
Farklı şehirlerdeki müşterilerine sektörel tecrübeye ve üst düzey yetkinliklere sahip, çoğu akademik ünvanlı geniş profesyonel ekibi ile kaliteli hizmet sunan CONSULTA, 40 yılı aşan tecbübesini değişik disiplinlerde hizmet verdiği kurumlarla paylaşarak, kendisine ait genel müdürlük binası merkezinde faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. 
CONSULTA, müşterileriyle işbirliği içerisinde, onlarla aynı hedefleri paylaşarak onların daha yüksek performansa ulaşabilmelerinde destek olmaktadır. Profesyonel çalışma anlayışımızı oluşturan çok sayıdaki prensibimizin temel amacı, müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak onlara değer katan hizmetleri doğru ve zamanında sunabilmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda global standartlara uygun lokal çözümler üreten CONSULTA, kendi başarı kriteri olarak, müşterilerinin gereksinimlerinin süresinde, etkin ve hatasız bir şekilde karşılanması olarak belirlemiştir.
Müşterilerimize hizmet verirken temel hedefimiz; şirketlerinin değerini ve performansını artırabilmektir. Global iş ortamında, daha az kaynakla daha çok getiri elde etmek ve performansını yükseltmek isteyen şirketler, değişken finansal kaynaklarla ticari riskleri aşarken global ve dijital pazarlarda, teknoloji ve iş süreçlerindeki hızlı değişimin üstesinden gelmeyi gerektiren yoğun bir baskıya maruz kalmaktadırlar. Rekabetçi pazarlarda müşterilerimizin hedeflediği büyümeyi ve performansı gerçekleştirebilmeleri için müşterilerimize özel stratejik çözümleri sunma özelliğimiz, bizi farklı kılan etkendir. 
CONSULTA, “Doğrular; araştırma, bilimsellik ve deneyim içerir” ana felsefesiyle oluşturduğu 40 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimini, alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla bütünleştirerek dürüst ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden, sektöründe saygın ve öncü kurum olmanın bilinci ile her geçen gün kendini yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir.
CONSULTA'ya göstermiş olduğunuz güven ve destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Prof.Dr.Emre Burçkin
Consulta Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı

Çözüm Ortaklarımız


software ag
board
INNA
ambrosettı
Bilge Adam
Ui Path
Centric Software
Alteryx
Qlik
robusta