Çözüm OrtaklarımızAmbrosetti Pennsylvania Üniversitesi’nin “Global Go to Think Tanks” raporunda en iyi özel düşünce kuruluşları arasındadır. Ambrosetti bu sıralamaya giren ilk İtalyan düşünce kurulusu olarak Avrupa’da dördüncü, dünyada onaltıncı olmuştur.

THE EUROPEAN HOUSE AMBROSETTI
 
The European House Ambrosetti 1965 yılında İtalya’da, bağımsız bir düşünce kuruluşu ve danışmanlık firması olarak kurulmuştur. 2014'de Pennsylvania Üniversitesi’nin “Global Go to Think Tanks” raporunda en iyi özel düşünce kuruluşları arasına girmiş olan Ambrosetti, bu sıralamaya giren ilk İtalyan düşünce kuruluşu olarak Avrupa’da dördüncü, dünyada onaltıncı olmuştur. Ambrosetti, üst düzey yöneticilere eğitim vermenin yanı sıra devlet başkanları, nobel sahipleri, dünyaca ünlü iş adamları için düzenlediği; Intelligence on the World, Europe and Italy, CEO Club gibi seminer ve konferanslarla tanınmaktadır. Consulta, Dünya’da 20’ye yakın ülkede var olan The European House Ambrosetti’nin Türkiye’deki tek temsilcisidir. 

Ambrosetti, her boyutta firmaya, coğrafi bölgeye ve iş sektörüne yönelik hizmetler, araçlar ve inovatif metodolojiler geliştirmiştir. Bütün bu bilgi birikimini Ambrosetti faaliyet gösterdiği 3 alanla – yönetim danışmanlığı, profesyonel hizmetler ve çalıştaylar ve forumlar – aracılığıyla paylaşmaktadır.

Ambrosetti’nin en büyük etkinliği olan ve dünya çağında en büyük etkinliklerden biri olarak Kabul edilen  “Intelligence on the World, Europe and Italy” adlı forum her yıl İtalya’da organize edilmektedir. 1975 yılından beri organize edilen ve üç gün süren forumda devlet başkanları, Avrupa kurumlarının yöneticileri, bakanlar, Nobel sahipleri, iş adamları ve dünyanın her tarafından gelen uzmanlar dünya ekonomisini ve toplumları bir bütün olarak ilgilendiren konularda tartışmaktadırlar.

Recep Tayyip Erdogan, Nouriel Roubini, Eric Schmidt, Helmut Schmidt, George Shultz, Giulio Tremonti, Jean-Claude Trichet,H.S.H. Albert II Prince of Monaco,  José María Aznar, Silvio Berlusconi, Joe Biden, Richard Cheney, Bill Gates, Christine Lagarde, John McCain ve Shimon Peres geçmiş yıllarda foruma katılan kişilerden bazılarıdır.

Ambrosetti’nin bir diğer üst düzey etkinliği de her yıl organize edilen “the Outlook for the Economy and Finance” adlı çalıştaydır. Çalıştay süresince katılımcılarla İtalya, Avrupa ve dünya ekonomisini, finans piyasalarını ilgilendiren trendler, konjonturel ve yapısal perspektifler, potansiyel kriz meseleleri gibi konularda derinlemesine bilgileri ve üst düzey senaryo analizlerini paylaşmaktadır. 

Ambrosetti web sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.Consulta dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Software AG’nin Süreç Modelleme ve Analiz Aracı olan Aris’in Türkiye’deki Yönetim danışmanlığı partneridir.

SOFTWARE AG
 
Software AG, 70 ülkedeki 4600’ü aşkın çalışanıyla kurumların, büyük veri, entegrasyon ve iş süreçleri teknolojileri ile operasyonel verimlilik elde etmesini ve sistemlerini modernleştirmesini sağlarken, aynı zamanda daha akıllı kararlar alabilmeleri ve daha iyi hizmet verebilmeleri amacıyla, mevcut sistemlerini optimize etmelerine de katkıda bulunur. Müşteri odaklı inovasyon yaklaşımını 40 yılı aşkın bir süredir devam ettiren şirket, Adabas-Natural, ARIS, Alfabet, Apama, Terracotta ve webmethods ürün ailelerinin rehberliğinde, bugün 14 farklı pazar kategorisinde dünya lideri konumundadır. CONSULTA, Software AG’nin Süreç Modelleme ve Analiz Aracı olan ARIS’in Türkiye’deki danışmanlık, eğitim ve uygulama ortağıdır.
 
Software AG ile ilgili bilgi almak için tıklayınız. 
CONSULTA dünyada 48 ülkede örgütlenmiş uluslar arası denetim kuruluşu olan INAA GROUP'un (International Network of Accountants and Auditors) Türkiye'deki tek temsilcisi ve Orta doğu sorumlusudur. INAA GROUP organizasyonu 48 ülkede 67 firma tarafından temsil edilmektedir ve bu sayı sürekli artmaktadır.
INAA
 
INAA 54 ülkede 68’den fazla firma ile örgütlenmiş, 2014 yılında dünya çapında top 30 Denetim ve Vergi İletişim Ağı arasında konumlanmış, uluslararası bağımsız denetim ve vergi danışmanlığı hizmeti sunan en etkin profesyonel ağlardan biri olarak kabul edilmektedir.  Consulta INAA Group’un Türkiye’deki ve Ortadoğu’daki tek temsilcisidir.  

INAA ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.Consulta Yönetim Danışmanlığı, İsviçre merkezli global bir marka olan, stratejik planlama ve entegre performans yönetiminin teknolojik olarak uygulamalarını içeren BOARD İş Zekası ve Performans Yönetimi Firmasının Türkiye temsilcisidir.

BOARD International, dünya genelinde 3000'i aşkın şirketin geleneksel BI çözümlerinin gerektirdiği zamanın veya maliyetin çok daha azına, hızla BI (İş Zekası) ve CPM (Kurumsal Performans Yönetimi) uygulamalarını programlama gerektirmeyen tek bir entegre platformda kurmasına olanak tanımıştır. BOARD platformu, stratejik detaylardan işletimsel detaylara kadar benzersiz bir şekilde performansı planlarken ve izlerken, kurumsal süreçler ile tam entegre bir şekilde kurumun bilgilerinin benzersiz, doğru ve eksiksiz bir görünümünü sunar.  BOARD'un tüm dünyada doğrudan satış gücü ve tüm dünya yerel ortaklar ile bir bayi ağı vardır.

BOARD platformunun en son sürümü BOARD 10, kurumların yerinde veya bulutta olacak şekilde, BI ve CPM ile Amazon Web Hizmetleri veya Microsoft Azure'un güvenliğini birleştiren, hepsi bir arada karar yönetim ortamının kurgulanmasını sağlar.  BOARD 10, aynı zamanda kurumsal kullanıcıların kolaylıkla tüm veri kaynaklarına bağlanmasına, anında veri modelleri yaratmasına ve kendi PC'lerinde hemen görsel analizler gerçekleştirmesine veya analitik uygulamalar oluşturmasına izin veren yeni bir self-servis veri modelleme işlevi olan "Veri Hızlı Takip" sistemini de sunar.

Çözüm Ortaklarımız


software ag
board
INNA
ambrosettı
Bilge Adam
Ui Path
Centric Software
Alteryx
Qlik

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Consulta olarak sunduğumuz hizmetlere göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.