Çözüm OrtaklarımızTHE EUROPEAN HOUSE AMBROSETTI 
Ambrosetti Pennsylvania Üniversitesi’nin “Global Go to Think Tanks” raporunda en iyi özel düşünce kuruluşları arasındadır. Ambrosetti bu sıralamaya giren ilk İtalyan düşünce kurulusu olarak Avrupa’da dördüncü, dünyada onaltıncı olmuştur. 

The European House Ambrosetti 1965 yılında İtalya’da, bağımsız bir düşünce kuruluşu ve danışmanlık firması olarak kurulmuştur. 2014'de Pennsylvania Üniversitesi’nin “Global Go to Think Tanks” raporunda en iyi özel düşünce kuruluşları arasına girmiş olan Ambrosetti, bu sıralamaya giren ilk İtalyan düşünce kuruluşu olarak Avrupa’da dördüncü, dünyada onaltıncı olmuştur. Ambrosetti, üst düzey yöneticilere eğitim vermenin yanı sıra devlet başkanları, nobel sahipleri, dünyaca ünlü iş adamları için düzenlediği; Intelligence on the World, Europe and Italy, CEO Club gibi seminer ve konferanslarla tanınmaktadır. Consulta, Dünya’da 20’ye yakın ülkede var olan The European House Ambrosetti’nin Türkiye’deki tek temsilcisidir. 

Ambrosetti, her boyutta firmaya, coğrafi bölgeye ve iş sektörüne yönelik hizmetler, araçlar ve inovatif metodolojiler geliştirmiştir. Bütün bu bilgi birikimini Ambrosetti faaliyet gösterdiği 3 alanla – yönetim danışmanlığı, profesyonel hizmetler ve çalıştaylar ve forumlar – aracılığıyla paylaşmaktadır.

Ambrosetti web sayfasını ziyaret etmek için tıklayınız.SOFTWARE AG


Consulta dünyanın en büyük yazılım şirketlerinden biri olan Software AG’nin Süreç Modelleme ve Analiz Aracı olan Aris’in Türkiye’deki Yönetim danışmanlığı partneridir.

Software AG, 70 ülkedeki 4600’ü aşkın çalışanıyla kurumların, büyük veri, entegrasyon ve iş süreçleri teknolojileri ile operasyonel verimlilik elde etmesini ve sistemlerini modernleştirmesini sağlarken, aynı zamanda daha akıllı kararlar alabilmeleri ve daha iyi hizmet verebilmeleri amacıyla, mevcut sistemlerini optimize etmelerine de katkıda bulunur. Müşteri odaklı inovasyon yaklaşımını 40 yılı aşkın bir süredir devam ettiren şirket, Adabas-Natural, ARIS, Alfabet, Apama, Terracotta ve webmethods ürün ailelerinin rehberliğinde, bugün 14 farklı pazar kategorisinde dünya lideri konumundadır. CONSULTA, Software AG’nin Süreç Modelleme ve Analiz Aracı olan ARIS’in Türkiye’deki danışmanlık, eğitim ve uygulama ortağıdır.
 
Software AG ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.


ONEtoONE 


27’den fazla ülkede Uluslararası orta ölçekli işletmelere M&A (şirket birleşme ve devralma) alanında danışmanlık hizmeti sağlayan sektör uzmanlarından oluşan bir yatırım bankasıdır. 

Müşterilerinin işletmeleri için mümkün olan en iyi fiyatı elde etmelerini sağlayacak teknikleri geliştirmeye odaklanmaktadır. Tescilli araçları, veri yönetimi ve analitik sistemleri müşterilerinin işlem süreci üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlayan bütünleşik bir çözüm sunmaktadır.

Ayrıca firmaların değer yaratan satın almalar yoluyla yeni pazarlara giriş noktası bulmalarına, mevcut sektörlerindeki konumlarını güçlendirmelerine ve işletmelerinin stratejik planlamasını ve değerlemelerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır.

OnetoOne ile ilgili daha çok bilgi almak için  tıklayınız


UiPath

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA: Robotic Process Automation) ve Yapay Zeka (AI: Artificial Intelligence) daha önce insanlar için gerekli olan yüksek hacimli ve tekrarlanabilir görevleri ele alan, teknolojiyi hızlı ve verimli kullanmayı mümkün kılan makine öğrenme sürecidir.

Robotik Süreç Otomasyonu ile operasyonlarınızdaki iş sürekliliğinin sağlanması ve verimlilik artışı, “robot” olarak tanımlanan otomatik çalışan algoritmalar vasıtasıyla insan eforundan bağımsız hale getirilebilmektedir.

Consulta Yönetim ve Teknoloji Danışmanlığı iş süreçleri dönüşümü ve mühendisliği tecrübesi ile harmanladığımız UiPath RPA teknolojisi sayesinde, dijital dönüşümün somut kazanımları olarak insan hatasından doğabilen maliyetlerden tasarruf edebilirken, aynı zamanda yetenekli insan kaynağının daha katma değerli işlere odaklanmasını mümkün kılabilirsiniz.INAA

CONSULTA dünyada 48 ülkede örgütlenmiş uluslar arası denetim kuruluşu olan INAA GROUP'un (International Network of Accountants and Auditors) Türkiye'deki tek temsilcisi ve Orta doğu sorumlusudur. INAA GROUP organizasyonu 48 ülkede 67 firma tarafından temsil edilmektedir ve bu sayı sürekli artmaktadır. 
INAA 54 ülkede 68’den fazla firma ile örgütlenmiş, 2014 yılında dünya çapında top 30 Denetim ve Vergi İletişim Ağı arasında konumlanmış, uluslararası bağımsız denetim ve vergi danışmanlığı hizmeti sunan en etkin profesyonel ağlardan biri olarak kabul edilmektedir.  Consulta INAA Group’un Türkiye’deki ve Ortadoğu’daki tek temsilcisidir.  

INAA ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.BOARD

Consulta Yönetim Danışmanlığı, İsviçre merkezli global bir marka olan, stratejik planlama ve entegre performans yönetiminin teknolojik olarak uygulamalarını içeren BOARD İş Zekası ve Performans Yönetimi Firmasının Türkiye temsilcisidir.

BOARD International, dünya genelinde 3000'i aşkın şirketin geleneksel BI çözümlerinin gerektirdiği zamanın veya maliyetin çok daha azına, hızla BI (İş Zekası) ve CPM (Kurumsal Performans Yönetimi) uygulamalarını programlama gerektirmeyen tek bir entegre platformda kurmasına olanak tanımıştır. BOARD platformu, stratejik detaylardan işletimsel detaylara kadar benzersiz bir şekilde performansı planlarken ve izlerken, kurumsal süreçler ile tam entegre bir şekilde kurumun bilgilerinin benzersiz, doğru ve eksiksiz bir görünümünü sunar.  BOARD'un tüm dünyada doğrudan satış gücü ve tüm dünya yerel ortaklar ile bir bayi ağı vardır.

BOARD platformunun en son sürümü BOARD 10, kurumların yerinde veya bulutta olacak şekilde, BI ve CPM ile Amazon Web Hizmetleri veya Microsoft Azure'un güvenliğini birleştiren, hepsi bir arada karar yönetim ortamının kurgulanmasını sağlar.  BOARD 10, aynı zamanda kurumsal kullanıcıların kolaylıkla tüm veri kaynaklarına bağlanmasına, anında veri modelleri yaratmasına ve kendi PC'lerinde hemen görsel analizler gerçekleştirmesine veya analitik uygulamalar oluşturmasına izin veren yeni bir self-servis veri modelleme işlevi olan "Veri Hızlı Takip" sistemini de sunar.

Board ile ilgili bilgi almak için tıklayınız .

 

QLİX

Qlik İş Keşif ve Analiz Platformu, iş zekası çözümlerinin iş birimleri için olması gerektiği inancıyla, karar verme süreçlerini mümkün olduğunca basitleştirme prensibine odaklanmış ve böylece geleneksel iş zekası platformlarının karmaşık, hantal, yönetilmesi ve kullanılması zor yaklaşımına alternatif oluşturmuştur. İş zekası sektörünün yenilikçi ve lider firması Qlik’in  bu vizyon çerçevesinde hizmet vermek üzere gerekli süreç, metodoloji ve teknoloji konusunda uzman danışmanlık  şirketleri ile birlikte çalışarak kurumlara hizmet sunmaktadır.

 

Centric Software

Centric Software, Silikon Vadisi'ndeki merkezinden ve dünyanın dört bir yanındaki trend merkezlerindeki moda, perakende, ayakkabı, lüks tüketim, outdoor ve tüketim ürünleri sektörlerindeki en prestijli isimler için bir Dijital Dönüşüm Platformu sunmaktadır.

Centric Software PLM çözümü olan Centric 8 Platformu, özellikle bu sektörlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Ürün planlaması, küresel tedarik, takvim yönetimi, malzeme yönetimi, kalite yönetimi, koleksiyon yönetimi, teknik tasarım ve perakende konularında kullanımı kolay, tamamen web tabanlı bir “gerçeğin tek kaynağı” yaklaşımı sergilemektedir.


ROBUSTA


Robusta, dijital iş gücü çözümleri sunan yeni nesil bir otomasyon şirketidir.

2017 yılında İstanbul'da kurulan şirket, gelişmiş mühendislik ile kullanıcı odaklı yaklaşımı bir araya getirerek, Robotik Süreç Otomasyonu, Bilişsel Otomasyon ve Kurumsal Chatbot çözümleri sunar.

İş dünyası için ihtiyaca özel, hızlı, pratik, esnek ve ölçeklenebilir ürünleriyle verimliliği artırırken mâliyetleri düşüren Robusta dijital iş gücü çözümleri, tekrarlı işleri insan elinden alarak çalışanların motivasyonunu artırır ve daha yaratıcı süreçlere yönelmelerini sağlar.

Her büyüklükte organizasyon yapısına uygun Robusta platformlarının tamamı Türk mühendisleri tarafından hazırlanmıştır. Robusta, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi gibi teknolojilere sahip çözümler ile şirketlerin gelişmesine ve büyümesine eşsiz bir katkı sağlarken, tümü ölçülebilir sonuçlar ortaya çıkartır ve dağıtıcı (disruptive) teknolojilerin dünyasında şirketlerin rekabetçi, çevik ve verimli kalmalarına yardımcı olur.

Robusta ile ilgili bilgi almak için tıklayınız

Çözüm Ortaklarımız


ambrosettı
software ag
ONEtoONE
INNA
board
Ui Path
Centric Software
Alteryx
Qlik
robusta
Knowbe4
Bilge Adam
GRC Legal