İş Süreçleri Yönetimi Konferansı Consulta Sponsorluğu ile gerçekleşti

Consulta Yönetim Danışmanlığı bu yıl iş ortaklarından Software AG ile birlikte İş Süreçleri Yönetimi Konferansı etkinliğine sponsor oldu. Konferans Konuşmacıları arasında bulunan Yönetim danışmanlığı süreç mükemmelliği danışmanlarından Cenker Civelek ‘Dijital Dönüşümde Süreç Yönetimi Vizyonu” başlıklı konuşmasını gerçekleştirdi.

Konferansa, Türkiye'de bulunan 20’nin üzerinde farklı sektörden; İş Süreçleri Yönetimi, İş Planlama, İş Analizi, İş Süreç Modelleme ve İş Akışı-Döküman Yönetimi gibi sistemleri kullanan, kullanmayan veya geçiş yapacak olan firmaların CEO, CFO, CTO'lar, Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcıları, İş Süreç Yönetimi Direktörleri ve Yöneticileri, İK Başkanları ve Direktörleri, Finans Direktörleri ve Müdürleri, İş Çözümleri Direktörleri ve Müdürler, İş Geliştirme Yöneticileri, İş Analizi Müdürleri, Operasyon Yöneticileri, BT Yöneticileri, İş Zekâsı Yöneticileri, Sistem Müdürleri, Proje Müdürleri ve konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkilileri katıldı.

Consulta Yönetim Danışmanlığı Süreç Mükemmelliği Danışmanlarından Cenker Civelek ve Software AG Satış Müdürü Ebru Kılıç Eker’in, Dijital Dönüşümde Süreç Yönetimi Vizyonu konulu sunumlarını izlemek için tıklayınız. 

 


Çözüm Ortaklarımız


software ag
board
INNA
ambrosettı
Bilge Adam
Ui Path
Centric Software
Alteryx
Qlik

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Consulta olarak sunduğumuz hizmetlere göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.